Do końca października RABAT 5% na usługę prania firan lub zasłon.
Zamów usługę prania i ciesz się niższą ceną.
+48 600 201 203 lub biurofresh@gmail.com

Oferujemy pranie firan już od 26,90 zł za sztukę oraz pranie zasłon od 31,90 zł za sztukę.

Pranie zasłon, pranie firan - Warszawa Ochota, Warszawa Ursynów

Pranie i prasowanie tkanin o dużej powszechni nie należy do prostych. Zasłony, firany i narzuty nie zawsze mogą zostać uprane w tradycyjnej pralce domowej. Nie wszystkie rodzaje tkanin nadają się bowiem do codziennego prania wodnego. Aby uniknąć zagnieceń spowodowanych praniem w zbyt małym bębnie , nieodwracalnych przebarwień lub skręcania się tkaniny po nieodpowiednim wirowaniu powierz pranie tkanin wielko- powierzchniowych specjalistom z Fresh Solutions.

Pierzemy zasłony jedwabne, brokatowe, welurowe, lniane i wełniane. Z troską podchodzimy do firan i zasłon z wszytymi taśmami marszczącymi i zakładkami. Czyścimy i pierzemy również falbany, frędzle i aplikacje naszyte na firany i zasłony.

W ofercie proponujemy Państwu nie tylko pranie zasłon i firan, ale także ich prasowanie i dezynfekcję, co ważne jest szczególnie dla osób cierpiących na alergie.

Pranie i czyszczenie firan i zasłon Warszawa - Najczęściej zadawane pytania

  • W jaki sposób wykonujecie pranie firan Warszawa?

  • Czy czyszczenie zasłon Warszawa jest w 100% bezpieczne?

  • Ile kosztuje pranie firan Warszawa?

  • Czy oferowane przez was pranie firan Warszawa to gwarancja usunięcia plam?

  • Jakie firany i zasłony przyjmujecie do prania i czyszczenia?

Opinie klientów o naszej usłudze prania i czyszczenia firan i zasłon w Warszawie

Chcesz się podzielić opinią? Czekamy na opinie o naszych usługach pralniczych. Umieścimy je na stronie.

Genialna pralnia, która oferuje nie tylko pranie i czyszczenie firan, zasłon. Jest to pralnia, w której wypierzecie, wyczyścicie lub wyprasujecie wszystko. Mają także usługę maglowania, co daje znacznie lepsze efekty niż zwykłe prasowanie. Korzystam z nich od ponad 3 lat i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Polecam, szczególnie ich usługę prania na telefon - bardzo wygodna. Dzwonię, przyjeżdżają, wykonują pranie, czyszczenie firan i niedługo potem mam już czyste firany i zasłony. Polecam!

Agnieszka, Warszawa

Czyszczenie bardzo delikatnych firan przeprowadzone wzorowo. Bardzo bałem się oddać firany ze względu na ich bardzo delikatną strukturę. W pralni pani powiedziała, ze pranie takich firan jest w 100% bezpieczne i jest to bardzo popularny materiał - nie mam o co się martwić. I rzeczywiście. Odebrałem firany i jestem bardzo zadowolony. Niezdecydowanym szczerze polecam usługę prania i czyszczenia firan - są najlepsi w Warszawie.

Robert, Warszawa

Dzięki Fresh Solutions moje firany i zasłony odzyskały dawną świetność. Byłam niemal przekonana, że to się nie uda, a jednak. Firany i zasłony po praniu prezentują się tak jakbym przed chwilą kupiła nowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Natalia, Warszawa

Stare firany są jak nowe. Już chciałam je wyrzucić ale za namową koleżanki skorzystałam z usług waszej pralni i jestem bardzo zadowolona. Stare, już pożółkłe firany, które były pamiątką rodzinną wyglądają jak nowe - czyste, białe, pachnące. Do tego nie uległy uszkodzeniu podczas waszego prania. Jestem bardzo mile zaskoczoną waszą usługą prania firan w Warszawie.

Krystyna, Warszawa

Rewelacyjna obsługa w pralni w Warszawie. Panie bardzo życzliwe, cierpliwe. Zapoznały z cennikiem za pranie firan Warszawa. Ich ceny są bardzo korzystne, konkurencyjne. Najlepiej oddawać pranie hurtowo - w dużej ilości, wówczas można liczyć na zniżkę. Co do samego czyszczenia firan oraz prania zasłon - nie mam uwag. Firany i zasłony są czyste, bez plam.

Anna, Warszawa

Najlepsi z najlepszych w Warszawie. Świetna pralnia oferująca m.in. usługę prania i czyszczenia firan, zasłon wraz z profesjonalnym prasowaniem. Współpracuję z tą pralnią kolejny rok i bardzo sobie chwalę. Sam regularnie korzystam, szczególnie z ich usług prania i czyszczenia firan. Oddałem kiedyś koszulę do prasowania i także było wszystko w porządku.

Marek, Warszawa

Usługę mogą Państwo zamówić telefonicznie lub mailowo

600 201 203
biurofresh24@gmail.com

Prócz prania firan i zasłon oferujemy

Prasowanie
Dezynfekcję