Pranie kołder, poduszek i pościeli

Czyszczenie kołder i poduszek to ważny element higieny domu. Zaleca się, aby kołdry i poduszki, bez względu na ich wypełnienie , prać nie rzadziej niż co 3-4 miesiące.

Jednak w praktyce pranie kołder, poduszek czy jaśków jest zajęciem niełatwym, szczególnie w warunkach domowych. Nieumiejętne pranie pościeli i kołder może skończyć się ich uszkodzeniem. Niepoprawne suszenie może natomiast spowodować, że puch lub pierze pozostaną posklejane i nadal będą stanowić „bazę” dla roztoczy.

Co zrobić?

W Fresh Solutions proponujemy Państwu pranie bielizny sypialnianej, a wiec poszew i prześcieradeł oraz kołder i poduszek w atrakcyjnej cenie.

Odświeżamy kołdry i poduszki syntetyczne, wypełnione puchem i pierzem. Podczas prania z kołder usuwane są roztocza, bakterie i wirusy. Dodatkowo pościel może być również maglowana.

W Fresh Solutions czyszczenie kołder i pościeli odbywa się szybko i bezpiecznie. Co więcej oferujemy Państwu usługę drzwi do drzwi. Odbieramy od Państwa zabrudzoną pościel i kołdry i przywozimy już wyprane.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Usługę mogą Państwo zamówić telefonicznie lub mailowo

600 201 203
biurofresh24@gmail.com

Prócz prania kołder i pościeli oferujemy

Maglowanie
Dezynfekcję