Fresh Solutions

Fresh Solutions jest profesjonalną i nowocześnie wyposażoną pralnią, zarówną wodną jak i chemiczną. Od praiwe 20 lat wraz z doświadczonym, wykwalifikowanym i niezmiennym personelem dbamy o zadowolenie naszych klientów. Nie szczędzimy na najnowszych, certyfikowaych środkach piorących, ponieważ staramy się, aby efekt naszej pracy był satysfakcjonujący i każdy wychodził z Naszej Pralni zadowolony. Oprócz typowych, standardowych zleceń chętnie podejmujemy się również tych nowych i nieszblonowych np. zabytkowe sztandary czy też żagle.

DAJEMY WAM TO CO NAJLEPSZE

PROFESJONALIZM

Wykorzystujemy najnowoczesniejsze urządzenia i wiedzę w dziedzinie tkanin

TRANSPORT

Skorzystaj z formularza zamówienia online, aby oddać nam swoje tkaniny do czyszczenia. Zapewniamy darmowy odbiór i dowóz.

BEZPIECZEŃSTWO

Stosujemy specjalnie zaprojektowane, biodegradowane płyny piorące

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W zakresie świadczenia usług nasza firma objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej opisanym polisą zawartą z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

SERWIS

Wszystkie stosowanie przez nas urządzenia są fabrycznie nowe. Posiadają one gwarancję producenta, wszelkie wymagane homologacje i klasyfikacje jakości zgodne z normami opisanymi w obowiązujących przepisach. W przypadku awarii lub eksploatacji poszczególnych części różnych maszyn stosujemy wyłącznie oryginalne zamienniki.45

DETERGENTY

Właściwe efekty działania uzyskiwanie są wyłącznie przez zastosowanie odpowiednich, certyfikowanych płynnych detergentów i preparatów oraz profesjonalnych preparatów płynnych i proszkowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Cresta Facebook Messenger