Pralnia garderoby ślubnej w Warszawie (Ochota, Ursynów)

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych i najradośniejszych dni w życiu wielu osób. Ale huczna zabawa sprzyja niefortunnym wypadkom, które najwidoczniej „odczuwa” nasza ślubna garderoba.

Czyszczenie sukni ślubnych Warszawa

Dlatego jeśli po zabawie weselnej chcesz, aby Twoja suknia ślubna odzyskała śnieżnobiały blask, a garnitur lub smoking znowu były nieskazitelne, zaufaj profesjonalistom i powierz nam je do prania. Pierzemy również suknie druhen oraz inne stronie wieczorowe i koktajlowe.

Znamy się na najdelikatniejszych tkaninach – jedwabiu, szyfonach, satynie i koronkach. Pranie tkanin haftowanych i ozdabianych cekinami lub koralikami wykonujemy z należyta dbałością, tak aby suknie wyglądały jak nowe. Czyścimy także garniturowy len, bawełnę i wełnę oraz krawaty.

Skuteczne czyszczenie garderoby ślubnej oznacza, że Twoja suknia lub garnitur będą znów jak nowe, pachnące i przygotowane do sesji ślubnej lub do sprzedaży.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Udzielimy Państwu wszelkiej informacji na temat prania sukni ślubnej lub garnituru oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji tkanin.

Cresta Facebook Messenger